Stop Remembering What God Forgot

 

God has a bright future full of blessings and victories for you. But your regrets and guilt of past mistakes and hurts can hinder this future. In today’s podcast episode, Terri will help you to forget about what’s behind and reach for what’s ahead.
Taken from Lift Your Head audio series. To request your copy, click here.

 

50 thoughts on “Stop Remembering What God Forgot

 1. Antalya Nöbetçi Eczaneleri says:

  Nöbetçi eczaneler özellikle de acil hastalar için büyük bir önem taşımaktadır. Acilen ilaç kullanımına başlaması gereken insanlar için ideal bir yerdir. Nöbetçi eczaneler tek bir belirli eczane olmamaktadır. Eczaneler arasında belirli bir süre dahilinde tekrar nöbetçi eczane olunabilmektedir. Eczanelerin genel konumu da çok önemlidir. Özellikle de nöbetçi eczane olunduğu zaman bunun değeri daha çok anlaşılmaktadır. Hastanelere uzak yerlerde eczane açılmasındansa hastanelere yakın ve hastane civarlarında bir yerde eczane açılması hem eczacılar için hem de hastalar için daha sağlıklı olacaktır. Ancak tabii ki de her eczane hastane yakınlarına açılmamaktadır. En azından hastane yakınında açılmasa bile şehrin işlek yerlerinde eczane olması her iki taraf için de iyi olacaktır. Fakat eczanelerin bu tür yerlere açılması hakkında bir zorunluluk yoktur. Eczacılar istedikleri her yere eczanelerini açabilmektedirler. Bu tamamen eczacıların kararına bağlı bir durumdur. Ancak eczacılar da eczane açacakları yeri seçerken dikkatli düşünmelidirler. Her ay eczaneye gelebilecek olan hasta sayısını tahmin etmelidirler. buna benzer pek çok detayı düşünmeleri gerekmektedir. En sonunda kendilerine en uygun kararı verip eczanelerini karar verdikleri yerde açmaktadırlar. Özellikle bazı şehirlerde çok sayıda eczane bulunmaktadır. Hatta adımbaşı eczane var da denebilir. Antalya bu şehirlerden bir tanesidir. Antalya’da eczane sayısı fazla olduğu için Antalya Nöbetçi Eczaneleri</a sayısı da oldukça fazladır. Bu eczanelerin geneli hastane yanında ya da hastane yakınında bulunmaktadırlar. Bu nedenle de nöbetçi eczane olduğu zaman insanlar genel olarak ilaç alımlarını ertesi güne ertelememektedirler. Acil ilaç alması gereken kişiler için de bu eczanelerin hastanelere yakın olması önemli ve güzel bir durumdur. Hastanelerden çıkış yapıldığı gibi nöbetçi eczanelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

 2. Kurumsal web sitesi paketleri says:

  Günümüzde pek çok farklı alanda Kurumsal Web Sitesi Paketleri</a kullanılmaktadır. Dijital hayata olan ilgi gün geçtikçe arttığından web sitelerinin kullanımı da zamanla artmaktadır. Aslında düşündüğümüzde bu artış her birimize hayatımızda kolaylık da sağlamıyor değil. Bu tarz uygulamalar arttıkça internet üzerinden iş imkanı da artmaktadır. İnsanlara yetenekleri doğrultusunda çeşitli iş imkanları görebilme fırsatı sunulmaktadır. Girişimci kişiler bu fırsatları değerlendirip ilerleyebilir kendilerini daha çok geliştirme imkanı da yakalayabilirler. Daha kolay ilerlemek açısından sitede dikkat edilmesi gereken şeyler de var tabii ki. Kullandığımız içeriklerin özgünlüğü, amacımızı insanlara doğru bir şekilde açıklayabilmemiz bunların her biri bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. İnsanlar siteye ilk girdiğinde kendini cezbeden görsel bir içerik ararlar bu konuda da çeşitli görseller faydalı olacaktır. Buna ek olarak açık bir amaç , iletişim bilgileri, web adresi kaliteli ve eğlenceli içerikler de kullanılabilir. Ayrıca bir kişi halka bir konuda bir şey aktarmak istiyorsa büyük bir kesime en kolay şekilde ulaşabilmesinin yolu da kurumsal web sitelerinden geçmektedir. Çünkü bu siteler hızlı bir şekilde geniş bir kitleye ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Güvenlik açısından düşünüldüğünde web sitleri insanların gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir platformdur. Daha sık kullanılan, daha popüler olan sosyal medyalar bile web siteleri kadar güvenli değildir. Bu yüzden insanlar için web sitesi kullanan bir işletme her zaman daha önde gelecektir.

 3. Windows 10 Lisans Fiyat says:

  İşletim sistemleri bilgisayarların temel parçalarından bir tanesidir. İşletim sistemleri bilgisayarlar için büyük bir önem taşımaktadır. Birden fazla işletim sistemi bulunmaktadır. Bilgisayarların marka ve kullanılan malzemelerine göre işletim sistemleri değişiklik göstermektedir. En çok kullanılan işletim sistemi ise windows olmaktadır. Windows işletim sistemini kullanan bilgisayar sayısı oldukça fazladır. Yeni bilgisayarlar çıktıkça yeni windows işletim sistemleri yüklenmektedir. Eski bilgisayarlar windows güncellemelerini belirli bir yere kadar alabilmektedir. Bilgisayar çok edki değil ise en yeni sürümü alabilir. Ancak çok eski bilgisayarlar yeni sürüm ve güncellemeleri kaldıramamaktadır. Güncelleme yapmanın ise farklı yolları bulunmaktadır. Genel olarak bilgisayarlar yeni bir güncelleme geldiğinde bunu otomatik olarak yaparlar. Ancak böyle yapmayan bilgisayarlar da bulunmaktadır. Bu bilgisayarlarda ise internet üzerinden güncelleme yapılabilmektedir. İnternet üzerinden sürüm güncellemesi normalde güncelleme almaması gereken bilgisayarlar üzerinde de yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılacak olan güncellemelerin nasıl yapılacağının merak edildiği gibi ücreti de bir merak konusudur. En yeni sürüm olarak windows 10 kullanılmaktadır ve kullanıcılar şu anda windows 10 işletim sisteminin fiyatını merak etmektedir. windows 10 lisans fiyat</a araştırması yapıldığında çıkacak sonuç lisansın ücretsiz bir şekilde alınabilmesidir. Genel olarak işletim sistemlerinin güncellemeleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Bu durum kullanıcılar için oldukça olumlu bir durum olmaktadır. İşletim sistemi güncellemeleri ücretsiz olduğu için tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanım ve ulaşım olanağı sağlanabilmektedir.

 4. massage therapy says:

  Today, while I was at work, my cousin stole my apple ipad and tested to see if it can survive a thirty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

 5. e-ticaret paketleri says:

  Son dönemlerde internet üzerinden olan iş imkanları çok fazla artmaktadır. Bu imkanlar dolayısıyla yeni e-ticaret işleri oluşmaktadır. Bu imkanların artması ile bir çok kişi istihdam sağlanabilmektedir. Bu imkanları göz önünde bulunduruldu zaman internet üzerinden gelir sağlamak kolaylaşmaktadır. İyi ticaret, elektronik ticaret kavramının kısaltılmış halidir. Elektronik ticaret son dönemde gitgide büyüyen bir sektör haline gelmektedir. Elektronik ticaret sektörüne atılmak da eğitim isteyen bir süreç gerektirmektedir. Bu süre içerisinde E-ticaret Paketleri</a sizin için uygun olacaktır. Bu paketlerden ihtiyacınıza yönelik olanını belirleyebilirsiniz. Elektronik ticaret sektörüne atıldığınız taktirde kendinize fazlasıyla büyük bir yatırım yapmış olacaksınız. Elektronik ticaret üzerinden çok daha kolaylıkla satış yapıp ürün düzenlemesi yapabilirsiniz. Bu yeterlilikleri sahip olmak için gerekli eğitimlerin alınması önemli bir koşul olmaktadır. Tüm yeterlilikleri sahip olduktan sonra yapacak olduğunuz işler size son derece kazanç sağlayacaktır. Aynı zamanda elektronik ticaret üzerinden bir çok kişiye de iş istihdamı sağlayabilirsiniz. Kendinize iş imkanı oluşturmanın yanı sıra iş veren konumunda da olabilirsiniz. Elektronik ticaret son dönemde gelişmesi ile birlikte bir çok kişiye farklı iş olanakları sağlaması ile gündemde olan bir ticaret sektörüdür. Bu sektöre atıldıktan sonra eğitimler alabilir ve sektör içerisinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret eğitimi verebilecek konuma geldikten sonra eğitim vererek de kendinize iş imkanı sağlayabilirsiniz. E-ticaret ek gelir kaynağının yanı sıra ana gelir kaynağı olma potansiyeli de taşımaktadır.

 6. Windows 10 Satın Al says:

  Windows, eski zamanlardan beri bilgisayarlarda kullanılan bir işletim sistemidir. Kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Her bilgisayarda kullanılmayan bir sistem olsa da bilgisayarların çoğunda bu sistem kullanılmaktadır. Windows, kendini güncelleyerek ilerleyen bir işletim sistemidir. Her bilgisayarda bu güncellemeler yapılamayabilir. Eğer bilgisayar çok eski ise güncellenen sistemi kaldıramamaktadır. Güncel olan sistemler yeni çıkan bilgisayarlara uygun olarak tasarlanmaktadırlar. Eski bilgisayar modellerinin çok az bir kısmına güncelleme yapılabilmektedir. Bu güncellemeleri almayan bilgisayarlara da başka yollar ile güncellemeler yüklenebilmektedir. Ancak bu yöntemler çok fazla tavsiye edilen yöntemler değillerdir. Bu tür işlemlerin tavsiye edilmemesinin en büyük nedeni bilgisayarın o sistemi kaldıramaması ve bu yüzden de çeşitli olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınmasıdır. Yine de bu olumsuz durumlara rağmen sistemini yükseltmek isteyen insanlar bulunmaktadır. Bu kişilere de yapılacak işlem olarak internetteki arama butonunda windows 10 satın al</a yazıp çıkan sitelerin araştırılması önerilmektedir. Tabii ki sadece bu şekilde öne çıkan her siteden satın alım gerçekleştirilmemelidir. İlk önce öne çıkan siteler listelenmeli ve güzel bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Güvenilir bir site bulunmalıdır. Eğer ki araştırma sonucunda güvenilir olan birden çok sayıda site bulunursa bu siteler arasında da daha detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Araştırılacak en önemli noktalardan bir tanesi fe ücret olmaktadır. Güvenilir sitelerin fiyatları birbirleri ile karşılaştırılarak kişiye en uygun olan site seçilmelidir.

 7. Kurumsal web site says:

  Kurumsal Web Sitesi</a markaların, herhangi bir ürününü tanıtmak veya ürün hakkında bilgi yaymak amacıyla oluşturdukları yapıdır. Günümüzde bir çok farklı kurum veya firma tarafından çok sayıda kurumsal web sitesi kullanılmaktadır. Dijital dünyanın gelişmesiyle de kurumsal web sitelerine olan talep gün geçtikçe artacaktır. Kurumsal web siteleri arttıkça internet üzerinden iş imkanları da artacaktır bu da günümüzde insanlar için çok faydalı olacaktır. Kurumsal web siteleri bir çok farklı alanda kullanılabilir. Dolayısıyla merak ettiğimiz veya araştırmamız gereken pek çok konuda kurumsal web siteleri bize yardımcı olacaktır. İyi bir kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır diye düşündüğümüzde de akla ilk gelen dikkat çekmesi için estetik açıdan cezbedici olması gerektiğidir. Bunun yanı sıra özgün içerikler , farklı bir logo tasarımı, çeşitli kategoriler , sosyal medya bağlantıları , iletişim formaları, fotoğraf galerileri de sitenin gelişmesi için önemli birer etkendir. Bu şekilde kurulan siteler kısa sürede büyüyecektir. Ayrıca bu siteler bir konu veya ürünü daha hızlı bir şekilde daha çok kitleye iletmeye yardımcı olur. Sergilenmek istenen konu veya ürün hakkında detaylı bilgi çok çabuk bir şekilde halka aktarılır. Güvenlik açısından düşündüğümüzde de web siteleri, her ne kadar yaygın olmasına rağmen sosyal medya ağlarından çok daha ileri bir konumdadır bu yüzden bir işletmenin web sitesi kullanması onu rakiplerinden bir adım öne taşıyacaktır.

 8. Antalya Hava Durumu says:

  Hava durumu her yerde aynı olmamaktadır. İklim tipleri da aynı şekilde her yerde aynı olmamaktadır. Ülke içerisinde çok farklı iklim tipleri bulunmaktadır. Bu durum da aynı anda farklı hava durumlarının görülmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda pek çok yerde farklı hava durumları görülebilmektedir. Örneğin İstanbul hava durumu yağmurlu iken Trabzon hava durumu güneşli olabilir ya da Ankara hava durumu karlıyken Antalya Hava Durumu</a bulutlu olabilir. Bunlara benzer pek çok örnek verilebilir. Hava durumu ve iklim şartları insanlar için çok önemlidir. Kısa vadede hava durumu önemlidir ancak uzun vadede iklim şartları dikkate alınmalıdır. Örnek verilecek olursa Antalya’ya yaz mevsimi boyunca tatil yapmak için gidilecek olursa Antalya’nın yaz mevsimindeki iklim şartları dikkate alınarak bir bavul hazırlanmalıdır. Buna benzer de çok sayıda örnek verilebilir. Ayrıca başka bir yere gitmeye de gerek yok. Yaşanılan yerde de sürekli iklim şartlarına ve hava durumlarına uygun olarak insanlar kendi hayatlarını yönetmektedir. Bir yere gezmeye gidilecekse hemen hava durumuna bakılır. Belirli bir tarihte dışarda bir etkinlik yapılacaksa da hemen hava durumuna bakılır, hava uygunsa plana devam edilir eğer ki hava uygun değilse plan ertelenir. Tıpkı bunlar gibi düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günler için de belirlenen tarihlerin hava durumuna bakılarak planlar yapılır. Hava durumunda gözükmeyip meydana gelen durumlar için de farklı farklı önlemler alınmaktadır. İnsanlar hava durumuna bakarak gün içinde giyecekleri kıyafetlere karar verirler. Buluşmak için ayarlanan zamanlarda da insanlar yapacakları planı hava durumuna göre ayarlamaktadırlar. Hava durumunun insan hayatına olan etkisi saymakla bitmez denebilir. Hava durumu ve iklim şartlarının insanın günlük ve uzun süreli hayatında etkisi çoktur.

 9. سمعها says:

  An impressive share! I have just forwarded this onto a coworker who had been conducting a little homework on this. And he actually bought me breakfast because I found it for him… lol. So allow me to reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending some time to discuss this topic here on your web site.

 10. Antalya Hava Durumu says:

  Hava durumu insanların günlük hayatını etkilemektedir. İnsanlar günlük hayatını hava durumlarına göre planlamaktadırlar. Örneğin insanlar piknik ve benzeri etkinlikleri planlarken hava durumuna göre hareket etmektedirler. Aynı zamanda işe ya da okula giderken kullanacak oldukları ulaşım seçeneğine de hava durumuna göre karar vermektedirler. Belirli bir tarihte bir yere gidilecekse o günü hava durumuna bakılıp hava durumuna göre kıyafet giyilmektedir. Hava durumunun insan hayatına olan etkisine bunun gibi birçok örnek verilebilmektedir. ayrıca insanlar yaşadıkları ya da yaşayacakları yerlerin iklim ve hava durumu özelliklerini de merak etmektedirler. Örnek olarak Antalya’ya taşınacak olan bir kişi ya da Antalya’ya tatile gelecek olan bir kişi mutlaka yolculuktan önce Antalya Hava Durumu</a özelliklerine bakmaktadır. Yanına hava durumuna göre kıyafetler almaktadır. Başka bir örnek olarak da Antalya’da kısa süreli bir gezi ayarlanmışsa gezi planı hava durumuna göre planlanmaktadır. Bunlar gibi pek çok olayda hava durumundan yardım alınır ve hava durumuna göre hareket edilir. Hava durumları meteoroloji tarafından ölçülmektedir. Tüm uygulamalarda hava durumları meteoroloji ölçüm verilerine göre hazırlanır. Turlar ile ayarlanan gezilerde ise her türlü hava koşuluna göre farklı farklı önlemler alınmaktadır. Hava durumu kadar iklim koşulları da önemsenmektedir. İklim hava durumuna göre daha genel olmaktadır. Uzun süreli bir yere gidiş için iklime hava durumundan daha çok önem verilmektedir. Uzun vadeli gidişlerde gidilecek olan yerin iklim koşulları dikkate alınmalıdır. İnsanlar gidecekleri yerin iklim koşullarına göre de hareket ederler. Kısa süreli işlerde hava durumu, uzun süreli gidişlerde ise iklim koşulları dikkate alınmaktadır. Kişilerin yanlarına alacağı eşyalar bu koşullara göre şekillenmektedir. Tabii ki tek koşullar bunlar olmamaktadır. Farklı koşullar da olmaktadır.

 11. download lagu says:

  Oh my goodness! Awesome article dude! Thank you so much, However I am encountering problems with your RSS. I don’t know the reason why I can’t subscribe to it. Is there anybody else getting the same RSS issues? Anyone who knows the answer can you kindly respond? Thanks!!

 12. Yemek Masası Takımı says:

  Salon takımlarında koltuğun yanına seçilen eşyalardan bir tanesi de yemek masasıdır. Yemek masası genel olarak takım halinde satılmaktadır. Alınan oturma grubuna uygun olarak yemek masası takımı satın alınır. Aslında yemek masası takımı oturma grubu takımının önemli bir parçasıdır. Oturma grubu ile birlikte yemek masası takımının aynı anda satın alınması bütçe için de olumlu bir durum olmaktadır. Ayrıca salon bütünlüğü açısından da oturma grubu ve yemek masası takımının aynı model alınması göze daha hoş bir görüntü sunmaktadır. İnsanlar da genel olarak oturma grubu ve yemek masası takımını aynı model almaktadırlar. Renk seçimlerini de genel olarak aynı seçmektedirler. Ancak bazı insanlar renk seçiminde farklılıklara başvurabilmektedirler. Bu renk seçimindeki farklılıkları örnek olarak renk tonlarının kullanılması örnek verilebilir. İnsanlar renklerin koyu, açık ya da ara tonlarını kullanarak çok güzel renk uyumları yakalamaktadırlar. Aynı zamanda renk seçimleri için birbiriyle uyum sağlayan renkler de bir arada seçilebilmektedir. Renk kombinasyonları oturma grubu ve yemek masası takımının modeli kadar büyük bir önem taşımaktadır. Ne kadar güzel modele sahip olursa olsun eğer bir renk eşya yakışmadıysa eşya çirkin görünecektir. Bu nedenle renk seçimine büyük bir önem verilmektedir. Renk seçiminde bu kadar büyük önem verilmesi oldukça normaldir. İnsanlar estetik bir görüntü yakalarken hem eşya modellerine hem de renklerine dikkat etmelidir.

 13. Koltuk Takımı says:

  Oturma odalarının yapı taşlarından biri olan koltuk takımları oldukça değişik modellerde bulunabilmektedirler. koltuk takımı modelleri çok çeşitli ve mobilyacılara özgü modeller olabilir. Neredeyse elinde koltuk takımı bulunmayan mobilyacı yoktur. Her eve uygun şekilde koltuk takımı bulunabilmektedir. Koltuk takımları mobilya mağazalarından alınabileceği gibi bazı mobilyacılara da yaptırılabilmektedirler. Fakat yaptırma koltuk takımları çok tercih edilmemektedir. Zaten mobilya mağazalarında ve bilinen mobilya markalarının mağazalarında çok sayıda ve çeşitte koltuk takımları bulunmaktadır. Bundan dolayı da yaptırma koltuk takımlarına neredeyse hiç ilgi gösterilmemektedir. Mobilya mağazalarında ve bilinen mobilya markalarının mağazalarında bulunan koltuk takımı modellerinin çok sayıda renk seçeneği de bulunmaktadır. İnsanlar kendi tarzlarına ve zevklerine göre koltuk takımı için model ve renk seçeneği tercihinde bulunabilmektedirler. Gösterişi seven insanlar daha kaba ve süslü koltuk takımı modellerini tercih ederken sade modellerden hoşlanan insanlar genel olarak spor tarz koltuk takımı modellerini tercih etmektedirler. İnsanların zevklerine ve tarzlarına göre seçtikleri koltuk takımı modelleri de değişiklik göstermektedir. Renk de koltuk takımı modellerinde seçilen önemli unsurlardan bir tanesidir. Renk seçimini uygun yapmak çok önemlidir. Odanın şekline ve büyüklüğüne göre renk seçimi yapılması önemlidir. Renk seçimi odayı gösteren etkenlerden biri olduğu için insanlar renk seçimine de model seçimine verdiği önemin aynısını vermektedir. Oturma odası çok kullanılan bir yer olduğu için seçimler önemlidir.

 14. lgbt porn says:

  I was more than happy to discover this site. I need to to thank you for your time for this particularly fantastic read!! I definitely loved every little bit of it and i also have you book-marked to look at new information in your blog.

 15. سمعها says:

  Having read this I believed it was very informative. I appreciate you finding the time and effort to put this content together. I once again find myself spending way too much time both reading and posting comments. But so what, it was still worth it!

 16. cialis fiyatları says:

  Bunun yanı sıra tamamen erkeklere özel şekilde üretilmiş olan bu ilacın içerisinde çeşitli vitamin ve mineraller de yer almaktadır. Böylece ortaya oldukça kuvvetli bir cinsel performans attırıcı ilaç çıkmıştır. Tadalafil etken maddeli tek ilaç olan Cialis fiyat eczane bakımından sunduğu avantajların yanı sıra tamamen bitkisel ürünlerin karışımı olmasından dolayı da doğru dozajlarda herhangi bir sorun meydana gelmeden gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

 17. cialis fiyatları says:

  Ayrıca bu sitelerde sunulan Cialis satın alma rehberleri sayesinde ilaca dair aklınızda olan tüm soru işaretleri giderilecektir. Alışveriş sitelerinin yanında eczaneler aracılığı ile de Cialis sahip olabilirsiniz. Vergi sorumlulukları nedeniyle eczanelerde satılan cialis fiyatları biraz daha yüksek olmakla birlikte sunulan kutu ve tadalafil doz aralığı da alışveriş sitelerine göre daha dardır.

 18. Mp3Juices says:

  Right here is the perfect website for anybody who would like to find out about this topic. You understand so much its almost tough to argue with you (not that I really will need to…HaHa). You certainly put a new spin on a topic that’s been discussed for a long time. Wonderful stuff, just wonderful.

Leave a Reply

Your email address will not be published.